0723341788
 

JJ קוסמטיקס

JJ קוסמטיקס


מהו דיקור קוסמטי?
דיקור קוסמטי הוא טיפול להחייאת עור הפנים ולחידוש המראה הצעיר ללא צורך בניתוחים או זריקות. הטיפול עצמו קיים במזרח הרחוק כבר אלפי שנים, עוד מימי שושלת סונג ששלטה בסין בין השנים 960 ל- 1279. שיטת הטיפול המודרנית בדיקור קוסמטי, פותחה באחד מבתי החולים בעיר בייג'ין כשרופאים שטיפלו בדיקור סיני, בחולים שסבלו משיתוקים באזור הפנים, גילו שבנוסף לשיפור במצב הבריאותי של המטופלים, חל שיפור גם במצבם הקוסמטי. שיפור שהתאפיין בגוון עור בריא יותר ובהעלמה של קמטים. בעשור האחרון הפך הדיקור הקוסמטי למבוקש במיוחד בקרב כוכבי קולנוע ובני העשירון העליון, המעוניינים בטיפולי אנטי אייג'ינג שאינם פולשניים.

כיצד מתבצע דיקור קוסמטי?
במהלכו של טיפול בדיקור קוסמטי מוחדרות מחטים דקיקות אל עור הפנים ובכך, מתחיל למעשה תהליך של חידוש תאי העור וייצור קולגן טבעי. הדיקור מעודד זרימה של אנרגיה במרידיאנים ומגביר את אספקת החמצן לרקמות הודות להגברה של הזרמת הדם לאזור הפנים.

מהן ההשפעות של דיקור קוסמטי?
דיקור קוסמטי מעודד את המטבוליזם של תאי העור, מנקה את הרעלים ומעודד יצירה של תאי עור חדשים. הטיפול משפר משמעותית את הגמישות של שרירי הפנים, מחזק אותם ומעכב את תהליך ההזדקנות. בין התוצאות האפשריות לדיקור קוסמטי: שיפור גוון העור, יצירת לחות פנימית, הרמת העור, מתיחת פנים, שיפור אלסטיות השרירים, העלמת כתמי עור, הרמת עפעפיים הרמת סנטר כפול, טשטוש כתמי גיל ועוד.

לימודי דיקור קוסמטי ב JJ קוסמטיקס
מכללת JJ קוטסמטיקס, המכללה לקוסמטיקה ומקצועות היופי, מציעה קורס דיקור קוסמטי ברמה הגבוהה ביותר. לימודי דיקור קוסמטי במכללת JJ קוסמטיקס מועברים על ידי טובי המומחים בתחום וכוללים את חומרי הלימוד המתקדמים ביותר על מנת להפוך כל תלמיד ותלמידה למטפל מקצועי ומדופלם בדיקור קוסמטי.

JJ קוסמטיקס זכה לקבל תגובה 1 שהעניקה לו דירוג של 5 מתוך 5.
תגובות הגולשים

עמה עולה כתובת

פורסם בתאריך 03/24/2015 מאת שרונה יוסף

אין כתובת המכללה ובמענה מודיע שלשלוח SMS