0723341788
 

מכללת תלתן

מכללת תלתן

מהו דיקור סיני?
דיקור סיני שנקרא בלטינית אקופונקטורה, הוא שיטת רפואה המבוססת על דקירה של המטופל בנקודות מסוימות בגופו של המטופל. השיטה מהווה חלק מהרפואה הסינית ונמצאו עדויות לקיומה לפני המאה השנייה לפני הספירה. הדיקור, שהתפתח בסין התפשט לאזורים
אחרים של יבשת אסיה והפך במהלך המאה העשרים לנפוץ ברחבי העולם המערבי. ניתן לומר כי על פי תפיסת העולם הסינית, מחלות נוצרות כתוצאה מבעיות בזרימת אנרגיית החיים בגוף. הדיקור הוא אחת הדרכים להשפיע על זרימת האנרגיה, הקרויה צ'י ולשחרר את החסימות המפריעות לזרימה זו. הדיקור מתבצע בנקודות הנמצאות על המרידיאנים, בהם, זורם הצ'י.

לימודי דיקור סיני במכללת תילתן
אם אתם מתעניינים בלימודי דיקור סיני, אם אתם רוצים להפוך את הדיקור הסיני למקצוע שלכם, להקל על סבלם של חולים רבים ולנהל קריירה טיפולית מרתקת, לימודי דיקור סיני במכללת תילתן הם הבחירה הנכונה עבורכם. מנחה הקורס, ד"ר יוסי בן חיים, מומחה בעל שם בדיקור סיני, יעניק לכם את כל הידע שתזדקקו לו על מנת שתוכלו להפוך למטפלים מקצועיים המודעים לתיאוריות ולפרקטיקה של הדיקור הסיני. באמצעות הדיקור תוכלו לטפל במגוון מערכות בניהן, מערכת העיכול, מערכת כלי הדם, השתן, העצבים, המערכת ההורמונאלית, מערכת הפריון ועוד. לימודי דיקור סיני במכללת תילתן לרפואה משלימה, יכשירו אתכם לטפל גם במחלות כרוניות ובדלקות, בקרב ילדים ומבוגרים.

תוכנית לימודי דיקור סיני במכללת תילתן
תוכנית הלימודים כוללת ארבעים מפגשים, משך כל מפגש חמש שעות. במהלך הקורס יילמדו תרשימי מרידיאנים ונקודות לדיקור, יעשה שימוש במודלים שונים ויערך תרגול בזוגות של אבחון מצבים רפואיים וטכניקות טיפול שונות. לימודי דיקור סיני במכללת תילתן כוללים גם קורס חובה באנטומיה,פיזיולוגיה ופתולוגיה. הצטרפו עוד היום ללימודי דיקור סיני במכללת תילתן בתל אביב או חיפה והגשימו את החלום שלכם.