0723341788
 

מכללת מדיקל

מכללת מדיקל

דיקור הוא אחת משיטות הטיפול היעילות והמקובלות ביותר ברפואה הסינית. הטיפול מתבצע על ידי החדרת מחטים דקות לגופו של המטופל. החדרת המחטים בנקודות לאורך המרידיאנים בהם זורמת אנרגית החיים, מאפשרת לשחרר את החסימות, לגרום לצ'י לזרום בחופשיות ולהחזיר את האיזון לגופו של המטופל. למרות שהרפואה המערבית עדיין לא הצליחה לפענח את הרעיון של זרימת הצ'י, מחקרים רבים שנערכו ברחבי העולם, הוכיחו מעל ומעבר לכל ספק כי לדיקור הסיני יש השפעות מרחיקות לכת על מצבם הבריאותי של המטופלים. הדיקור, כך הראו אותם מחקרים, מגרה את המערכות השונות בגוף, מעודד את פעילות המוח, ומייעל את יעילות מערכת החיסון. באותו זמן משחררת מערכת השליטה על הכאב, אנדורפינים המסייעים להקלה על הכאב. עכשיו, אחרי שהבנו מדוע ועד כמה יעילה שיטת הטיפול בדיקור, בואו נראה איך לימודי דיקור סיני במכללת מדיקל יכולים להועיל לכם.

לימודי דיקור סיני במכללת מדיקל
לימודי דיקור סיני במכללת מדיקל הם חלק ממסגרת לימודים רב-שנתיים לרפואה סינית. בנוסף ללימודי הדיקור כולל המסלול גם לימודי צמחי מרפא סיניים וריפוי סיני באמצעות תזונה. הלימודים במכללת מדיקל, הם שילוב נדיר בין תיאוריה למעשה, בין שיטות לימוד מודרניות לשיטות טיפול מסורתיות ובין גוף לנפש. תלמידי הרפואה הסינית במכללת מדיקל נהנים מהחומר הלימודי המעודכן ביותר, מצוות מרצים שצבר ניסיון עצום גם בכיתת הלימוד וגם בחדר הטיפולים ומאווירה יוצאת דופן בנעימותה. בבית הספר פועלת מרפאה הקולטת מטופלים רבים מדי שנה ומאפשרת לתלמידים להתנסות בטיפול בשטח עוד במהלך הלימודים ולצאת לדרכם המקצועית כמטפלים בדיקור סיני, מיד עם סיומם של הלימודים.
אם אתם גרים בצפון ורוצים להשתלב בתחום המרתק הזה, אין ספק כי לימודי דיקור סיני במכללת מדיקל בנצרת עילית, הם ההחלטה הכי בריאה שתוכלו לעשות.