0723341788
 

דיקור קוסמטי לפנים

דיקור קוסמטי לפנים

מה זה דיקור קוסמטי למתיחת פנים? דיקור קוסמטי למתיחת פנים או בשמו הלועזי : אקופונקטורה קוסמטית, זו שיטה שאינה כרוכה בניתוח ומפחיתה את סימני ההזדקנות. דיקור קוסמטי יותר מסתם טיפול קוסמטי. זוהי טכניקה שמחייה מחדש את הנעורים מבפנים ומתקנת את חוסר איזון הכללי בגוף.


דיקור קוסמטי למתיחת הפנים מבוסס על עקרונות הרפואה הסינית וכולל החדרת מחטים דקיקות למקומות מסוימים בגוף. כמה טיפולים נדרשים ? תכנית כוללת סדרה של 12 טיפולים. ניתן לראות ולחוש השפעה החל מסביבות הטיפול השביעי. כל אחת מגיבה בצורה שונה בהתאם לאורח חייה ומצבה טרם הטיפול.


טיפולי תחזוקה תקופתיים יכולים להאריך את ההשפעה של הטיפול לאחר סיומו. בדרך כלל מומלץ להוסיף לטיפול בדיקור קוסמטי צמחי מרפא ותוספי תזונה, תערובות ארומתרפיות לעור, וחשוב מכל, דיאטה בריאה ופעילות גופנית קבועה.


האם דיקור קוסמטי לפנים באמת עוז ר? ב- 1996 התפרסם מאמר במגזין הבין-לאומי לאקופונקטורה קלינית שדיווח שלכ-90% שמבין 300 מקרים של טיפול בדיקור קוסמטי למתיחת פנים, הייתה השפעה כבר אחרי טיפול אחד. ההשפעות החיוביות כללו: עור עדין ובעל גוון בהיר יותר, הגברת תפוקת חלבון הקולגן (collagen) , שיפור גמישות שרירי הפנים, ריכוך קמטים, גוון עור פחות אדמדם והשבת נעורים כללית.


מתי יש להימנע מהטיפול בדיקור קוסמטי ? יש להימנע מטיפול במקרים הבאים: הפרעות בלב, הפרעות מסוימות ביותרת המוח (pituitary), סוכרת (diabetes mellitus), לחץ דם גבוה, קוצב לב, הפרעות דימום ופציעות בזמן התקפי מיגרנה, בזמן הריון, בזמן שפעת או צינון, בזמן התקף אלרגיה ובזמן התפרצות חריפה של הרפס.

 

הגישה ההוליסטית מושכת בעיקר נשים הרוצות להאט הזדקנות עורן מבלי לעבור ניתוח או להזריק כימיקלים. המטרה זהה - לבלום קמטים ומתיחות בשרירים שעלולה לגרום לקווים המחשבים מכוערים בעור. לטענת המטפלים, החדרת המחטים לנקודות האקופונקטורה מגרה את נקודות האנרגיה הטבעית של הגוף, המכונה צ'י.


בל נשכח את היתרונות הרבים העומדים לזכות דיקור קוסמטי : ההליך בטוח לחלוטין, ללא כאב , תורם לשיפור כללי בבריאות, אין סיכון להשחתת הפנים, אין טראומה פיסית ותקופת החלמה, יותר זול מניתוח, וטבעי לחלוטין.