0723341788
 

דיקור קוסמטי המלצות

דיקור קוסמטי המלצות

" הדיקור הקוסמטי הוא יופי של טיפול ". שיטה נעימה המבריאה את עור הפנים, שומרת על מעיין הנעורים ובריאות טובה לאחר הטיפול. דיקור קוסמטי עוזר לנו להביא את היופי מהפנים אל החוץ – בדרך שלווה, ללא סכין מנתחים וללא הזרקות וכימיקלים, ללא קילופים, ובהנאה גדולה.


בסטודיו הטיפולים שהקימה באזור השרון, מטפלת זהר ברק אור בקונספט חדשני של טיפולי אנטי אייג'ינג שהעיקרי שבהם הוא הדיקור הקוסמטי. בדיקור משולבים עיסויי פנים שפועלים על נקודות דיקור ומרדיאנים, עיסוי עם שקיות צמחים בחום ולחות, וטיפול עם כלי עיסוי מעוצבים מקרני אייל (גואה שה). לטיפולים מתווספות מסכות פנים סיניות המותאמות לעור הפנים ועשויות וויטמינים נוגדי חמצון חזקים מאוד בשילוב צמחי מרפא ו – Q10 המחוללים פלאות בעור הפנים.


בכפר הירוק מעבירה נועה רוט טיפולי דיקור קוסמטי. הטיפולים בדיקור קוסמטי הם תהליך שדורש התמדה והגעה לסדרה של טיפולים. להשגת תוצאות רצויות מומלץ להגיע סדרה של 8-12 טיפולים, בתדירות של פעמיים בשבוע. את השינוי ניתן לראות ולחוש כבר במהלך החודש הראשון. לרוב, לאחר סדרת טיפולים, יקבעו טיפולי מניעה ושימור אחת לחודש. משך ותדירות הטיפולים משתנים לפי גיל, תזונה, אורח חיים ומצב בריאותו של העור.


הנה מעט טיפים לטיפול בעור הפנים: 1. שתיית מים מרובה- הקפדה על שתיית מים חשובה לשמירה על לחות עור הפנים ולסילוק פסולת מהגוף בתהליך חילוף החומרים. 2. עיסוי הפנים- עיסוי תוך כדי מריחת קרם פנים. העיסוי מעודד את זרימת האנרגיה (הצ'י) והדם באזור הפנים.


3. שינה מסודרת- שינה טובה וסדירה חיונית למראה עור בריא. בשנת הלילה הגוף בונה מאגרים אנרגטיים חיוניים לשמירה על חוזקו. הקפדה על שעות שינה חשובה בכל שלב בחיים, בעיקר כשאנו מתבגרים ועומס החיים משפיע עלינו יותר משהיינו צעירים. 4. שקט נפשי- מתח ולחץ באים לידיי ביטוי באזור הראש והפנים ונראים לעין בעור בצורת פגמים שונים. הקפדה על זמן איכות יומי לגוף ולנפש מונעת הופעת תופעות אלו.


לקבלת המלצות נוספות וטיפים לטיפול בדיקור קוסמטי את מוזמנת לצור קשר ונשמח לקשר אותך למדקר מוסמך ומקצועי לקבלת טיפול.