0723341788
 

דיקור סיני מחירים

דיקור סיני מחירים

שיטת הריפוי האלטרנטיבית בשיטת הדיקור סיני מגיעה לתפוצת שיא בקרב הקהל הרחב. יותר אנשים מבינים סוף-סוף שמה שטוב למיליארד סינים בריאים ומאריכי חיים, טוב גם לאדם המערבי החולה.


תורת הדיקור סיני מתבססת על נקודות דיקור הפזורות לאורך 12 מרידיאנים עיקריים. מרידיאן הוא ערוץ אנרגיה דרכו זורם הצ'י ( כוח החיים) בגוף. כיום משתמשים בכ-365 נקודות. הצ'י, כוח החיים, הוא תוצר פנימי של הגוף ותוצר חיצוני של הסביבה. הצ'י הפנימי או החיצוני מוכתבים על ידי : גיל, תורשה תזונה, אורח חיים, רגשות, סביבה. וכאשר הצ'י הזה מופר, מתפתחות מחלות.


היקום כולו פועל על פי כוחות ועקרונות היין והיאנג, הצ'י וחמשת האלמנטים. אדם יכול להישאר מאוזן ולשמור על בריאותו וכן לרפא עצמו בעת מחלה, באמצעות הבנת עקרונות אלו.

 

כל מרידיאן מקושר לאיבר אחר בגוף: הריאות, הלב, הקיבה, מעי גס, טחול, מעי דק, שלפוחית שתן, כליות, קרום הלב, מחמם משולש (אחראי על ייצור והפרשת הורמונים), כיס המרה והכבד. תיאורית חמשת האלמנטים מקשרת איברים אלו לגורמי הטבע מתוך אמונה שמחזוריות הטבע חלה גם על גוף ונפש.


חמשת האלמנטים עליהם מתבססת האמונה הסינית הם: אש, מים, אדמה, עץ ומתכת. תיאורית חמשת האלמנטים זו מאפשרת למדקר הסיני להבין את תפקודי הגוף והנפש, לאבחן מה השתבש במחזוריות הגוף, ולאתר את מקור המחלה האמתי.

'דיקורכאן' הוא פורטל מקיף ביותר, הנותן מענה לכל מי שמתעניין בתחום הדיקור הסיני, החל מ: מחירים לדיקור, דיקור לנשים בהריון, דיקור בתינוקות וכדומה. אנו מזמינים אותך ללמוד עוד על תורה עתיקת יומין זו וחוזרת לכבוש את עולם הרפואה המודרני.


חזרה לאיזון צ'י באמצעות דיקור סיני. צ'י (Qi) הוא מושג מרכזי ברפואה הסינית והבנה שלו מהווה מפתח בריפוי כאבים ומחלות בשיטת טיפול של דיקור סיני. על פי התפיסה הסינית, חוסר האיזון בין יין ליאנג גורם לתקיעות בזרימת הצ'י ומביא מחלות. במצב של מחלה זרימת הצ'י באיבר מסוים משתנה. דיקור סיני שואף להשפיע על תפוצת יין ויאנג במרידיאנים, לאפשר לצ'י לזרום בחופשיות ולהחזיר את הבריאות לגוף.