0723341788
 

דיקור סיני לתינוקות

דיקור סיני לתינוקות

אין הורה לתינוק שלא מתמודד עם תופעות כמו : נזלת בלתי פוסקת, אלרגיות ודלקת אוזניים אצל התינוק שלו. דיקור סיני הוא הפתרון המהיר ובעל ההשפעה האפקטיבית ביותר לטיפול בטווח רחוק בתסמינים כמו: הורדת חום ושלשולים.


מערכת החיסון של התינוק הנולד גם ככה חלשה, וקשה לתינוק להתמודד עם מחלות בימיו הראשונים. שימוש באנטיביוטיקה ותרופות קונבנציונליות לא פותר את הבעיה אלא רק מדחיק אותה. היתרון בטיפול בעזרת דיקור סיני לתינוקות הוא שבשיטת הדיקור אנחנו לא משאירים חיידקים מתים בגוף. האנטיביוטיקה נלחמה, אך מערכת החיסון של הגוף לא פינתה את השאריות ועל כן המערכת החיסונית תעמוד בקושי רב בהיתקלות הבאה עם מחולל מחלה.


דיקור סיני היא שיטה טבעית ולא פולשנית. בעזרת דיקור סיני אצל תינוקות אנחנו יכולים הן למנוע שימוש לא רצוי בתרופות והן לחזק את המערכת החיסונית של התינוק הנולד.


מיליארד סינים לא טועים, נאמר כבר לא פעם, והילדים הסינים הם דוגמא טובה לכך. אחוזי הילדים החולים והתינוקות שנפגעים מווירוס בשנת חייהם הראשונה, וכלל האוכלוסייה הסינית החולה, קטן בהרבה מהאחוז בעולם המערבי.


TCM – הרפואה הסינית המסורתית, ודיקור סיני שהיא שיטת הטיפול שלה, הצליחו לרפא מיליוני סינים במשך דורות רבים. עכשיו התורה הזו תופסת תאוצה בכל העולם. פורטל 'דיקורכאן' מזמין אותך ללמוד עוד על הסודות שליוו מאות שנים רבות, את העם סיני. דקור סיני לתינוקות היא אפשרות שפעם נראתה דמיונית ואפילו מפחידה והיום יותר ויותר הורים מבינים שאין ממה לחשוש, נהפוך הוא.


אנרגיית החיים בתינוקות היא דבר עוצמתי ביותר, ולכן, טיפול אחד אפילו בדיקור סיני, יכול להחזיר תינוק חולה למסלול הבריאות במהירות וללא צורך בשימוש בתרופות רעילות לגוף.


זה הזמן לעבור לרפואה אלטרנטיבית יותר, שזורמת עם גוף האדם ולא מתיימרת לתקן אותו על ידי תוספים מלאכותיים וניתוחים פולשניים ללא צורך. דיקור סיני עושה את העבודה בצורה טובה יותר ובפגיעה פחותה יותר בגוף האדם ועל אחת כמה וכמה בגוף רך של התינוק. אבחון קל יותר וטיפול קל יותר שימנע סבל רב הן ממך והן מתינוקך.

דיקור סיני לתינוקות זכה לקבל תגובה 1 שהעניקה לו דירוג של 5 מתוך 5.
תגובות הגולשים

דיקור סיני לתינוק

פורסם בתאריך 08/20/2015 מאת ליאנה

שלום, אודה ליצירת קשר על מנת לקבל מידע אודות דיקור סיני לתינוק בן שנה וחצי.