0723341788
 

דיקור לזירוז לידה

דיקור לזירוז לידה

תשעת החודשים בהם את נושאת את העובר, הם תקופה מורכבת ומשמעותית ביותר עבורך ועבור התינוק העתיד להיוולד. במהלך ההיריון העובר מתעצב, והאירועים המתרחשים בסביבתך משפיעים עליו באופן ניכר.


אין צורך להגיד שגם את חווה שינויים רבים, פיזיים ונפשיים. גופך נראה ומרגיש שונה לגמרי ממה שהיית רגילה אליו עד ההיריון, ומופיעות תופעות לוואי פיזיולוגיות המלוות בכאבים ובחילות. ההורמונים בגופך משתוללים, איתם באים שינויים קיצוניים במצבי רוח, ורגשות מציפים אותך ללא הפסקה.


באילו מקרים נרצה לבצע זירוז לידה ? יש פעמים בהם התינוק לא מוכן לצאת גם בשבוע ה-40, (שהוא השבוע ממנו הלידה אמורה להתבצע) והלידה מתארכת מדי, דבר שמקשה מאוד עלייך מאוד. במקרים אלו ניתן לבצע זירוז לידה כדי לגרום לתינוק לצאת בזמן המיועד לו.


ברוב הפעמים הסיבות ללידה מאוחרת הן סיבות של לחץ ופחד. לידה תקינה מתבצעת כאשר יש שחרור טבעי של ה\הורמונים המתאימים ללידה ול\פתיחה נכונה של צוואר הרחם. הפרשה לא סדירה או מעטה של הורמונים אלו יכולה לנבוע מעודף לחץ, פחד, וחוסר תזוזה פיזית במהלך ההיריון.


זירוז לידה באמצעות דיקור סיני עובד על נקודות מסוימות הגורמות לגוף לשחרר באופן טבעי את ההורמונים הדרושים לפתיחת צוואר הרחם. על ידי דיקור נקודות המתאימות, נוצרים בגוף האישה התנאים המתאימים ללידה, כולל הפרשת ההורמונים, פתיחת צוואר הרחם, וכיווץ הרחם.


אם הטיפול בדיקור סיני נעשה באופן נכון יעיל וחכם, לא קיימת סכנה להפלת העובר. דיקור סיני מורה לגוף אילו חומרים לייצר ואילו חומרים להפריש, בניגוד לטיפול תרופתי הורמונלי חיצוני, שמכניס כמות הורמונים שהאדם מפכח עליה ולא בהכרח מה שהגוף יודע שהוא צריך באופן טבעי. דיקור סיני מעורר את אותם מרכזי האנרגיה והידע בגופנו וגורם לאיזון הורמונלי ואנרגטי.


דיקור סיני מפחית מתח ומרגיע באופן עמוק. על ידי הפחתת המתח ניתן לגרום לזירוז הלידה. 'דיקורכאן' הוא הפורטל שיספק לך את כל שאת צריכה כדי לקבל את ההחלטה האם להשתמש בדיקור לפני הלידה ואף בזמן הלידה . הדבר מקובל מאוד היום ונכנס יותר ויותר לחדרי לידה.